Jipet me qira

Jepet me qera nga: Fitim 29 Tet 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr.Dardania,Lagjia.Britania Homes
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Bodrum, Interfon
Komuna: Fushë Kosovë
Banesë ëshë gjysëm e mobiluar(kuzhina komplet,dhoma e ndjenjes 3,2,1 , tavolinë,banjo pa makine te lamjes).Kati i 2.Nxemje qendrore.
E sapo ndertuar dhe e pabanuar më parë. Qmimi 200 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim