Kerkoj Banesa - Garsonjerka - Shtepia me Qira

Jepet me qera nga: Agjencioni Prishtina City 14 Jan 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: FUSH KOSOVE
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Kerkoj Banesa dhe Garsonjerka me Qira ne Fush Kosove

Banesat kerkohen per Familjar

Banesat duhet te jen te mobiluara komplet

Banesat kekrohen per afatgjat

Çmimet prej 120 deri 200 Euro

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim