Lèshoj Banes me qera.

Jepet me qera nga: Gzimi 21 Sht 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lèshoj banes me qera n'bresje
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Fushë Kosovë
Lèshoj banes me qera n'bresje. Banesa gjindet n'katin e 3,ka kuzhinen dhe 2 dhoma gjumi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim