Lèshoj banes me qera.

Jepet me qera nga: Gzimi 22 Sht 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Fushë Kosovë
Lèshoj banes me qera n'bresje. Banesa gjindet n'katin e tret,ka dy dhoma gjumi dhe kuzhinen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim