Lëshohet banesa me qera

Jepet me qera nga: Agon 15 Jan 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr.Dardania
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Lëshohet banesa me qera, gjendet afër shkollës Mihajl Grameno në Fushë Kosovë.
Banesa gjendet në katin e 3-të dhe posedon:
-Sallon me kuzhinë të kompletuar,
-Dhomë gjumi,
-Banjo të kompletuar,
-Shpajz,
-Ballkon.
Ndërtesa posedon lift dhe furnizim me uj 24 orë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim