Lëshoj Banesen me qira

Jepet me qera nga: Bedri Vitija 24 Mar 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Perball Apollonisë
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Fushë Kosovë
Lëshoj Banesen me qira gjindet perball banesave te Apollonise, eshte e mobiluar ka sallon me kuzhine dhome gjumi dhe ballkon. Qmimi 160 Euro
Per informata kontaktoni në këtë Nr : 044/167-751
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim