Lëshoj banesen me qira Fush Kosov

Jepet me qera nga: Xemi 25 Jan 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: 2 dhoma gjumi
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj banesen me qira ne Fush Kosov afer shkolles Mihail Grameno banesa ësht 100meetra katror kati i 2t 2 dhoma gjumi 1 sallon banjo dhe teras terasa 25metra katror e mboliluar qmimi 180 per muaj kontaktoni ne numrin 049-835-365ose ne Viber+37745-248-889
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim