LESHOJ BANESE ME QERA

Jepet me qera nga: Mehdi 03 Krr 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Apollonia !
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj me qera banesen e cila ndodhet ne hyrje te Fushe Kosoves (afer JYSK) Banesa eshte ndertim I ri dhe posedon dhomen e dites me kuzhine.dhomen e gjumit.koridorin.banjon.dhe terasen. Eshte komplet e mobiluar.Gjendet ne katin e VI (ashensori punon).Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim