LESHOJ BANESE ME QIRA NE FUSHE KOSVE

Jepet me qera nga: xxx 22 Jan 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Fushe Kosove
Sipërfaqe: 53 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj Banese me Qira ne Fushe Kosove. Banesa gjindet afer Shkolles `` MIHAJL GRAMENO``. Banesa eshte ndertim i Ri .Posedon : Kuzhine me sallon, dhome gjumi, banjo, koridor, terase. Banesa eshte e mobiluar dhe rregulluar teresisht ....!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim