LESHOJ BANESEN ME QIRA 79 m2

Jepet me qera nga: ARSIM 11 Pri 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: NORA KELMENDI
Sipërfaqe: 79 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Jap me qira banesen 2 dhomesh,
e pa mobiluar,banesa e ndertuar nga Model
Sllovenia ndertim i ri.Mundesisht
familjar edhe afat me te gjate,pres
qiragji serioz BANESA ESHTE E GATSHME
PER BANIM dhe Vendosja ne banese
behet menjehere...
Ashensori punon rregullisht.
Objekti Posedon:
- Nxemje Qendrore
- 2 Lifta (ASHENSORE)
- Uj 24 H
- Parking para Objektit dhe nentoksor

- Objekti komplet eshte 8 katshe
- 2 Dhoma Gjumit - Sallon me Kuzhin
- Shpajz - Banjo - Ballkon
Per me shume informata, Tel.044-249-627
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim