LESHOJ ME QIRA BANESEN DY DHOMSHE NE FUSHEKOSOVE

Jepet me qera nga: ARSIM 11 Pri 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: NORA KELMENDI
Sipërfaqe: 80 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Fushë Kosovë
LESHOJ ME QIRA BANESEN NE FUSHEKOSOVE AFER SHKOLLES MIHAL GRAMENO 2 DHOMESHE , 80m, E PA MOBOLUAR,JU LUTEM VETEM QIRAMARES SERIOZ ,DHE FAMILJAR ME AFAT ME TE GJATE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim