LESHOJE BANESE ME QIRA 65 M2 Ne Fushe Kosove 180eu

Jepet me qera nga: Driton 09 Tet 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: APOLLONIA A20 - NDERTESA TREGTIA
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa eshte 65m2, gjendet ne bllokun APOLLONIA A20, ndertesat e TREGTISE, eshte e mobiluar, e gatshme per banim, posedon sallonin me kuzhine, dhoma e fjetjes, koridor, ballkon, dhe banjo. Banesa ka pamje nga Lindja. Eshte ne katin e VI- te me ashensor funksional. Vlen te theksohet se eshte shume e ngrohte gjate Dimrit. Eshte e pershtatshme per Qift. Per informata me te hollsishme mund te lajmroheni ne Nr.Kontaktues: 044 239 760 / 049 720 772
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim