Leshohet Banesa me qera

Jepet me qera nga: bujar 16 Sht 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr.Enver Maloku
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Fushë Kosovë
Leshohet banesa me qera ne Fushkosove afer shkolles Mihael Grameno Ndertesa e Arditi kompani banesa posedon dy dhoma gjumi nje sallon me kuzhin nje koridor nje banjo dhe tarasa,banesa eshte ndertim i ri e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim