Leshohet banesa me qera kati ll 100m2

Jepet me qera nga: Xemi 29 Jan 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Fushë Kosovë
Leshohet banesa me qera e mobiluar ne katin e 2t 100m2 ka 2 dhoma gjumi sallon kuzhin banjo dhe teras 25 m2 hapsir parkingu e rezervuar banesa esht e mobiluar banesa gjendet afer shkolles Mihail Grameno banesa osht ndertim i ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim