Leshohet banesa me qera ne Fushe Kosove

Jepet me qera nga: Xhelal 26 Mar 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Leshohet banesa me qera 3 dhomeshe, e mobiluar, ne katin e pare e cila gjendet ne Fushe Kosove afer shkolles fillore dhe te mesme "Mihajl Grameno".
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim