Leshohet banesa me qera

Jepet me qera nga: Mehdi 01 Dhj 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa gjendet ne fushe kosove lagjia apollonia a1.Banesa eshte e mobiluar:posedon sallon bashk me kuzhine ,dhome fjetje ballkon,koridor,dhe banjo.
Posedon ashensor ...uj dhe rryme 24or.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim