Leshohet banesa me qera

Jepet me qera nga: Mehdi 02 Dhj 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa gjindet ne fushekosove lagjia apollonia a1 posedon sallon bashke me kuzhine dhome fjetje banjo ballkon dje koridor.banesa gjendet ne hymje e 4 kati 7 mr e deres 48 posedon lift uj dhe rryme 24h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim