Leshohet banesa me qera

Jepet me qera nga: Xhelal 10 Dhj 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Fushë Kosovë
Leshohet banesa me qera. Banesa posedon sallon me kuzhine, nje dhome gjumi, banjo, ballkon. Banesa eshte e mobiluar dhe gjendet afer shkolles fillore dhe te mesme "Mihajl Grameno". Cmimi:150euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim