Leshohet banesa me qera

Jepet me qera nga: Xhelal 08 Mar 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Fushë Kosovë
Leshohet banesa me qera 80m2, 3-dhomeshe, e mobiluar e cila gjendet ne Fushe Kosove, afer shkolles fillore dhe te mesme "Mihajl Grameno".
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim