Leshohet me qira

Jepet me qera nga: Thesar 21 Sht 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Leshohet banesa me qira ne fushe kosov perball shkolles mihail grameno kati i 7 e mobiluar ka 2 dhoma tfjetjes kuzhinen me dhome dites banjon shpajz ballkon uj dhe lifti punon rregullisht qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim