Leshoj Banes me qira te interexi

Jepet me qera nga: albert 03 Tet 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr.Lidhja e Pejes Hyrja B nr.9
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj banese me qira ne rrugen kryesore prishtine- f.kosove te interexi.
Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim, banesa ka: dy dhoma gjumi, sallon, kuzhine, koridor, banjo dhe terase, per informata me te hollsishme kontaktoni ne nr. 045/983-335
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim