Leshoj Banese me Qira

Jepet me qera nga: xxx 01 Tet 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Fushe Kosove
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj Banese me Qira. Banesa gjindet ne Fushe Kosove- perballe BAU - MARKET. Banesa posedon : Kuzhine me sallon, dhome gjumi , banjo , koridor, terase , kati i 4 -ashensori gjithemon ne dispozicion dhe modern . Banesa eshte e mobiluar teresisht , poashtu eshte NDERTIM I RI !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim