Leshoj Banese me Qira

Jepet me qera nga: xxxx 24 Dhj 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Fushe Kosve
Sipërfaqe: 52 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj Banese me Qira. Banese gjindet ne Fushe Kosove. Perballe- Bau Market-. Banesa posedon kuzhine me sallon, dhome gjumi, banjo, koridor, terase. Banesa eshte ndertim i Ri, eshte e kompletura dhe mobiluar ne tersi!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim