Leshoj Banesen me Qera ne Fushe Kosove

Jepet me qera nga: Lindi 30 Jan 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 52 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj banesen me qera ne Fushe Kosove , ne mes Vives dhe Shkolles Mihajl Grameno, rruga Shefki Kuleta-Xhemajl Mustafa.
Banesa esht ndertim i ri nga ndermarrja Sllovenia.
Banesa ka 52 m2 kati i tret me lift, ka nje dhom gjumi,dhom pritje me kuzhin,banjo,koridor dhe teras.
Banesa leshohet me qera komplet e mobiluar.
Tel: 044 643263
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim