Leshoj Banesen me Qera

Jepet me qera nga: Riza 29 Pri 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Fushe Kosove Lagjia Graniti TREGTIA
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Leshohet Banesa me Qera Fushe Kosove Kompleksi Apollonia Lagjia Graniti banesa gjindet perball Petrol Kompanis banesat e Tregtis.
Banesa ështe komplet e mobiluar dhe e ka rezervarin e ujit te instaluar.
Banesa i ka 55 m2 gjindet në katin e trete.
Lifti funksionon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim