Leshoj banes me qera n'Fush Kosov.

Jepet me qera nga: Gzim 21 Sht 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lèshoj banes me qera
Komuna: Fushë Kosovë
Lèshoj banes me qera. Banesa gjindet n'bresje-Fushkosov. Ka kuzhinen dhe 2 dhoma gjumi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim