Leshoj banes me qera te pa mobiluar be Fushe Kosov

Jepet me qera nga: Bekim 04 Shk 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Fushe Kosove
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj basnes me qera e pa mobiluar ne Fushe Kosove mrapa murebestit. Banesa ka salon me kuzhin bashk,dhome gjumi,koridor,banjo dhe ballkon. Qmimi sipas marveshjes. Nr kontaktit 044215578 viber +38649641454.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim