Leshoj banes me qera

Jepet me qera nga: diar kuqi 03 Nën 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj banes me qera ne fushe kosove banesa gjindet te euromedi, banesa posedon: sallon dhe kuzhin,dhom gjumi ,banjo dhe shpajze . Per informata mund te kontaktoni ket nr: 044331539
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim