Leshoj banes me qira me qmim te volitshem ne F:K:

Jepet me qera nga: Agim 27 Nën 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Banesa gjindet afer shkolles Mihal Grameno
Sipërfaqe: 111 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa ka tri dhoma gjumi.sallonin me kuzhine,dhe dy ballkona.Eshte e gateshme per banime,me dhoma te komletuara me gjerat e nevojshme per banim komod.Ndertesa ka liftin .Lifti punon,Banesa eshte mjaft e nxeht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim