Leshoj banes me qira te interexi

Jepet me qera nga: egzon 13 Gsh 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr.Lidhja e pejes Nr.8
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj banese me qira te interexi, banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim, banesa ka: dy dhoma gjumi, sallon, kuzhine, koridor, banjo dhe terase, objekti gjendet ne rrugen kryesore Prishtine - F.Kosove afer interexit, gjithashtu objekti eshte nen vezhgimin e kamerave te sigurise 24 ore ne dite, per informata me te hollsishme kontaktoni ne nr.
045/569-096
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim