Leshoj banesa dhe lokale me qera.

Jepet me qera nga: Ylli Musliu 16 Pri 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60 144 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj banesa dhe lokale me qera ne Fushe Kosove me dimensione te ndryshme nga 60 deri ne 144.
Banesat dhe lokalet gjenden mbrapa shkolles "Mihail Grameno" jane shume te pershtatshme per banim kane shkollen,çerdhen,spitalin dhe eshte i vetmi objekt me park.
045239701
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim