Leshoj banesa me qera ne Fushe Kosove

Jepet me qera nga: Ylli Musliu 17 Maj 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj banesa me qera te mobiluara dhe pa mobile me dimensione te ndryshme nga 60m2 deri ne 144m2.
Banesat ndodhen mbrapa shkolles "Mihail Grameno".
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim