Leshoj banesa me qera ne Fushe Kosove

Jepet me qera nga: Ylli Musliu 23 Mar 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj banesa me qera te mobiluara dhe me kuzhine, jan shume te pershtatshme per banim me dimensione te ndryshme ne Fushe Kosove.
Gjenden mbrapa shkolles "Mihail Grameno"
Banesat kane afer shkollen,çerdhen,spitalin si dhe eshte i vetmi objekt me park.
045239701
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim