Leshoj banesen dydhomeshe me qera te mobiluar

Jepet me qera nga: Ismet Ramadani 26 Gsh 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj banesen dydhomeshe 65m2 me qera mbrapa shkolles fillore"Mihajll Grameno" Banesa eshte e mobiluar dhe gjindet ne katin e 7 cmimi i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim