Leshoj banesen me qera

Jepet me qera nga: Arber 29 Sht 05:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj banes me qira ne fushe kosove gjendet te stadioni i qytetit dhe ka kete renditje 2 dhoma kuzhinen me trapezari banjon koridorin dhe nje teras. Te interesuarit te lajmrohen ne 044/470471
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim