Leshoj banesen me qera 80m Kati III(3) Fushe Kosov

Jepet me qera nga: Arsim 11 Pri 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: nora kelmendi
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Fushë Kosovë
Jap me qira banesen 2 dhomesh,
e pa mobiluar,banesat te ndertuara nga Model
Sllovenia ndertim i ri.Mundesisht
familjar edhe afat me te gjate,pres
qiragji serioz BANESA ESHTE E GATSHME
PER BANIM dhe Vendosja ne banese
behet menjehere...
Ashensori punon rregullisht.
Objekti Posedon:
- Nxemje Qendrore
- 2 Lifta (ASHENSORE)
- Uje 24 H
- Parking para Objektit dhe nentoksor
- Leje ndertimi
- Objekti komplet eshte 8 katshe
- 2 Dhoma Gjumit - Sallon me Kuzhin
- Shpajz - Banjo - Ballkon
Per me shume informata, Tel.044-249-627
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim