Leshoj banesen me qera

Jepet me qera nga: Daut 28 Jan 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mihajl Gramero
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Fushë Kosovë
Lëshohet banesa me qera ne Fushe Kosove, banesa gjendet afër shkollës Mihajl Gramero dhe është e mobiluar, ndërtim i ri.

Kontakti: 045317136
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim