Leshoj banesen me qera

Jepet me qera nga: Arlinda 11 Jan 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Fush Kosove
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj banesen me qera ne Fushe Kosove afer stacionit te policise kati i 4 me kushte shum te mira.Keni obligim te paguani vetem qeran dhe energjin elektrike te shpenzuar.
Kontaktoni ne 044 393255 edhe 049 770 832
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim