Leshoj banesen me qira

Jepet me qera nga: arber 01 Tet 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Fushe Kosove
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj banesen me qira ne fushe kosove te stadioni i fushe kosoves . Banesa ka ket renditje 2 dhoma nje koridor banjon kuzhinen dhe nje terase ka disa mobile ne te
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim