Leshoj banesen me qira

Jepet me qera nga: Bahrie Gashi 15 Dhj 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

15 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Fushe Kosove, rruga Nena Tereze, hyrja e IV, nr.7
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Rinovuar
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa gjindet ne katin e trete (mbi restaurant Aviano ) ne Fushe Kosove,. Banesa ka dy dhoma, kuzhine, banjo, korridor dhe terrace. Dhomat dhe kuzhina kane pamje kah stadioni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim