Leshoj me qera banesen

Jepet me qera nga: mehdi 19 Sht 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Apollonia A1
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj me qera banesen e cila ndodhet ne rrugen Prishtine Fushe Kosove Apollonia A1 (Afer JYSK).Banesa posedon dhomen e dites me kuzhine,dhomen e fjetjes,banjon,koridorin dhe terasen.Gjendet ne katin e VI (liti punon)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim