Leshojm banesa me qira ne Fushe Kosove

Jepet me qera nga: Ylli 25 Nën 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 144 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Leshojme banesa me qira ne Fushe Kosove me dimensione te ndryshme ,banesat jane te reja dhe gjenden prapa shkolles "Mihail Grameno".
Banesat jemi duke i mobiluar me mobile te reja dhe cilsore.Te interesuarit mund te lajmrohen ne nr 045239701.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim