Leshojm banesen me qera afer univerzitetit AAB

Jepet me qera nga: Mevludin 10 Tet 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rruga nëna terez model slloveni blloku i dyt
Sipërfaqe: 62 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Fushë Kosovë
Leshohet banesa me qera.banesa eshte ndertim i ri dhe gjendet ne rrugen nëna terez afer petroll companis ose univerzitetit AAB.banesa eshte e tëra e mobiliar,nuk i mungon asgjë.banesa furnizohet me uj te batllaves dhe nuk keni problem me uj. Lifti punon nuk keni problem me rrym .pra banesa ka ket renditje sallonin se bashku me kuzhin ,nje dhom te fjetjes,banjo ,koridor,shpajz dhe ballkon.mund te me kontaktoni ne ket numer te telefonit 044 249251 ose ne viber 0038649541167.banesa eshte e lir nga 15 shtatori.qmimi eshte 210 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim