Leshojme banes me qera në Fushe Kosove,

Jepet me qera nga: Agjencioni Ylli 25 Gsh 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa ka dy dhoma gjumi dhome dite me kuzhine banjo shpajz.
Banesa ka 75 m2 dhe është komplet e mobiluar.
Cmimi:250 Euro
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim