Lshohet banesa me qira

Jepet me qera nga: Durim 11 Dhj 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Fushë Kosovë
Lshojm banes me qira te Jumbo Banesa eshte 2dhoma gjumi sallon kuzhin koridor ballkoon banjo banesa eshte e mobiluar tersisht ju mirpresimi nr tel dhe viber 044750626
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim