Lshohet banesa me qira ne Fushe Kosove

Jepet me qera nga: Egzon 21 Shk 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa gjindet ne breg te diellit te furra qerimi 1,ka dy dhoma gjumi,sallon,kuzhin banjo dhe teras eshte rreth 100m 2,banesa eshte ne katin e pare,eshte e mobiluar dhe eshte ne gjendje funksionale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim