Lshoj banesen me qira. per nji koh ma t gjat

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: ajvaz@live.fr 06 Nën 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 36 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Fushë Kosovë
Lshoj banesen me qira per nji koh ma t gjat. Banesa esht e re dhe e mobiluer. Qmimi per muej esht 160 eur. Banesa gjindet afer poste dhe afer hotel Vegasit. tintersueit mund tontaktojn ntel. 045664543
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim