Me qera

Jepet me qera nga: Driton 18 Dhj 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

135 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: molla e kuqe
Sipërfaqe: 35 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Fushë Kosovë
Ipet Garsonjera me qera e cile gjendet afer shkolles Mihajl Grameno, banesa eshte e mobiluar ne tersi, ka parking dhe gjendet ne katin e dyte, per me shum informata kontaktoni ne tel.044543982
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim