Me qera

Jepet me qera nga: Nehat 06 Jan 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardania
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa gjendet afër shkollës Mihal Grameno . Banesa është e mobiluar tërêsisht . Ka ujë dhe rrymë 24 orë , gjithashtu posedon edhe sistemin e ngrohjes . Renditja e banesës është : dhomë pritjeje , kuzhinë , ballkon , banjo , dy dhoma gjumi dhe shpajz .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim