Urgjentisht leshohet banesa me qera

Jepet me qera nga: Mehdi 15 Dhj 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar, Interfon
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa gjendet ne fushe kosov lagjia apollonia A1.Posedon sallon bashke me kuzhine,banjo dhome gjumi dhe ballkon
Banesa gjendet ne katin e 7 hymja e 4 posedon lift.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim